foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która wspiera wszechstronny rozwój ucznia, rozbudza i rozwija jego wrażliwość estetyczną i moralną oraz indywidualne zdolności twórcze, umacniania wiarę we własne siły i zdolność osiągania wartościowych i trudnych celów, rozwija umiejętności społeczne przez zdobywanie prawidłowych doświadczeń we współżyciu i współdziałaniu w grupie rówieśniczej.

ZS w Budach Głogowskich

DSC08935.JPGKOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W DIECEZJALNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Dominika Król uczennica kl. IV b i Miłosz Król uczeń kl. II zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami przewidzianymi dla laureatów Plastycznego Konkursu Biblijnego pod hasłem: „Duch, który umacnia miłość” organizowanego przez Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II Diecezji Rzeszowskiej.

23 lutego 2018 r. w Millenium Hall miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu, na którym z rąk biskupa Ordynariusza Jana Wątroby laureaci otrzymali nagrody.

 Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych klas od I do IV Diecezji Rzeszowskiej w znacznej mierze pokrywającej się terytorialnie                                z Województwem Podkarpackim oraz obejmującej część Województwa Małopolskiego. W konkursie wzięło udział ok. 810 uczniów. Składał się on z dwóch etapów: szkolnego i diecezjalnego.  

Celem konkursu było:

- Wdrażanie w lekturę Pisma św.;     

- Kształtowanie umiejętności odbioru i plastycznej prezentacji wybranych tekstów biblijnych;

 - Kształtowanie wrażliwości artystycznej. 

Dominika Król otrzymała w tym konkursie wyróżnienie, a praca Miłosza Króla została zakwalifikowana na wystawę. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w Millenium Hall, która trwać będzie do 15 marca.

Jesteśmy ogromnie dumni z sukcesu naszych uczniów i życzymy kolejnych. Niech radość płynąca z tworzenia przeradza się w kolejne osiągnięcia!

                                                                                             Barbara Węglarz

DSC08932.JPG

DSC08935.JPG

DSC08943.JPG

DSC08925.JPG

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 8519217

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

akordyka logo

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

2019 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved