foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która wspiera wszechstronny rozwój ucznia, rozbudza i rozwija jego wrażliwość estetyczną i moralną oraz indywidualne zdolności twórcze, umacniania wiarę we własne siły i zdolność osiągania wartościowych i trudnych celów, rozwija umiejętności społeczne przez zdobywanie prawidłowych doświadczeń we współżyciu i współdziałaniu w grupie rówieśniczej.

ZS w Budach Głogowskich

P1010257.JPGRealizując dział „ Moje urodziny” uczniowie klasy III b wykonywali wiele ciekawych i twórczych działań. Na początku poznali zasady właściwego zachowania się na imprezach towarzyskich analizując lekturę  „ Dobre obyczaje, czyli w lekkim tonie o bon tonie" autorstwa Agnieszki Frączek.

 

      Następnie każdy uczeń projektował własne, oryginalnie zaproszenie na swoje urodziny. Trzeciaki uczyły się również poprawnego redagowania treści zaproszenia.

      Kulminacyjnym etapem realizowanego cyklu działań było wykonanie urodzinowego deseru. Po odpowiednim ubraniu się i przygotowaniu warsztatu pracy, uczniowie obierali i kroili przyniesione owoce ( jabłka, gruszki, mandarynki, kiwi, pomelo, banany…). Następnie ubijali mikserem śmietanę z odrobiną cukru pudru. Potem przygotowywali dla siebie talerz z owocami i bitą śmietaną . Na koniec posypywali deser tartą, gorzką czekoladą.

   Pobyt w szkole skończył się spożyciem przygotowanego deseru, z wieloma dokładkami,  w miłej i kulturalnej atmosferze zakończyliśmy zajęcia.

Teresa Kogut

P1010256.JPG

P1010255.JPG

P1010257.JPG

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 8519217

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

akordyka logo

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

2019 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved