foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która wspiera wszechstronny rozwój ucznia, rozbudza i rozwija jego wrażliwość estetyczną i moralną oraz indywidualne zdolności twórcze, umacniania wiarę we własne siły i zdolność osiągania wartościowych i trudnych celów, rozwija umiejętności społeczne przez zdobywanie prawidłowych doświadczeń we współżyciu i współdziałaniu w grupie rówieśniczej.

ZS w Budach Głogowskich

mFundacja mass logotyp ikona sowa rgb18 grudnia 2017 roku uczniowie kl. VI i VII w ramach realizacji projektu „Każdy może polubić matematykę” zwiedzili Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej, a także wzięli udział w warsztatach naukowych zorganizowanych przez Wydział Chemiczny.

Uczniowie na zajęciach obserwowali podstawowe sprzęty i czynności wykorzystywane podczas pracy w laboratorium biochemiczno-biologicznym. Mieli możliwość zapoznania się z ciekłym azotem, właściwościami suchego lodu i odczytywaniem wykresów ze zdjęć rentgenowskich.
Wyjazd był udany i bardzo ciekawy dla dzieci.

https://photos.app.goo.gl/UkcCfL9k57ZERnOi1

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 8519217

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

akordyka logo

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

2019 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved