foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która wspiera wszechstronny rozwój ucznia, rozbudza i rozwija jego wrażliwość estetyczną i moralną oraz indywidualne zdolności twórcze, umacniania wiarę we własne siły i zdolność osiągania wartościowych i trudnych celów, rozwija umiejętności społeczne przez zdobywanie prawidłowych doświadczeń we współżyciu i współdziałaniu w grupie rówieśniczej.

ZS w Budach Głogowskich

IMG_20171130_131148_1.jpgW dniach 29-30 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyły się Warsztaty Rękodzieła Świątecznego zorganizowane przez panie: Justynę Samolewicz-Dykę, Annę Bielendę-Lasotę oraz Renatę Barć. W zamierzeniu pomysłodawczyń przedsięwzięcie to miało na celu nie tylko popularyzację pięknej tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, ale też rozwijanie talentów plastycznych naszych wychowanków oraz integrację społeczności szkolnej. W zajęciach brali udział uczniowie począwszy od oddziału przedszkolnego aż po gimnazjum. Panowała wesoła, świąteczna atmosfera, a dzieci z młodszych klas mogły liczyć na pomoc starszych rówieśników. 

W środę uczestnicy warsztatów nauczyli się przygotowywać masę porcelanową,
z której później wyczarowali wspaniałe ozdoby choinkowe, co dostarczyło im mnóstwo radości. W czwartek natomiast własnoręcznie wykonali kartki świąteczne, wykazując się przy tym niezwykłą kreatywnością. Drugiego dnia zajęć chętni uczniowie mogli zapoznać się również z techniką IRIS FOLDING, która pochodzi z Holandii i polega na tworzeniu obrazków z wyciętych w kartonie szablonów, na które według szczegółowego schematu nakleja się paski papieru w taki sposób, aby środek wzoru tworzył kształt przypominający przysłonę fotograficzną. Naszym wychowankom technika ta przypadła do gustu, a kartki w niej wykonane prezentują się wspaniale.

Na zakończenie warsztatów każdy z uczestników otrzymał zrobione przez siebie ozdoby choinkowe. Kartki świąteczne przekazane zostaną natomiast na cele charytatywne, co świadczy o wielkoduszności uczniów naszej szkoły, którzy w tym pięknym czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia swoją radością postanowili podzielić się  z innymi.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:   

https://photos.app.goo.gl/2leKBmZH1lQvP3dk2            

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 8519217

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

akordyka logo

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

2018 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved