foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która wspiera wszechstronny rozwój ucznia, rozbudza i rozwija jego wrażliwość estetyczną i moralną oraz indywidualne zdolności twórcze, umacniania wiarę we własne siły i zdolność osiągania wartościowych i trudnych celów, rozwija umiejętności społeczne przez zdobywanie prawidłowych doświadczeń we współżyciu i współdziałaniu w grupie rówieśniczej.

ZS w Budach Głogowskich

DSC_0029.JPGSPOTKANIE W RAMACH PROGRAMU „GŁOGÓW MAŁOPOLSKI BEZPIECZNĄ GMINĄ”

We wtorek 14 listopada mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole przedstawicieli Komendy Policji oraz Straży Miejskiej z Głogowa Małopolskiego, którzy przypomnieli naszym uczniom, że pomimo młodego wieku nie są bezkarni wobec prawa.

W prosty i ciekawy sposób, dostosowany do potrzeb młodzieży, przedstawione zostały zagadnienia związane z odpowiedzialnością prawną nieletnich oraz zagrożeniami, z jakimi mogą się oni spotkać. Wyjaśniono, czym są czyny karalne i jakie są ich rodzaje, zwrócono uwagę na problem wandalizmu, używania niedozwolonych substancji przez młodych ludzi, cyberprzemoc. Ponadto zostały przypomniane zasady bezpiecznego korzystania z Internetu.

Przekaz tych jakże ważnych informacji był urozmaicony humorystycznymi zdjęciami i ciekawostkami oraz angażowaniem uczniów do własnych wypowiedzi. Sprzyjało to pozyskaniu ich uwagi oraz pozwoliło mieć nadzieję, że przynajmniej część zaprezentowanych zagadnień zostanie przez naszą młodzież zapamiętana.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas V – VII Szkoły Podstawowej oraz klasa II Gimnazjum. Zostało ono zrealizowane w ramach gminnego programu „Głogów Małopolski bezpieczną gminą” finansowanego ze środków MSWiA.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły.

wieciej zdjęć w galerii: https://photos.app.goo.gl/Kcuu3k7m6uJVz8vs2

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 8519217

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

akordyka logo

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

2018 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved