ZS w Budach Głogowskich

4

 dzie ziemi kola

        22 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Dzieci z grupy „0” ubrane w tym dniu na zielono wykonywały prace ogrodnicze z pomocą rodziców. Sadziły kwiaty, podlewały krzewy, porządkowały swoje ogrody i podziwiały piękno otaczającej nas przyrody przy słonecznych promykach słońca.

    Jak zatem kształtować postawę proekologiczną za pośrednictwem komputera? To nie łatwe zadanie, ale spróbowaliśmy wspólnie PRZEDSZKOLAKI-WYCHOWAWCZYNI-RODZICE i naprawdę się udało!

     W efekcie tego tygodniowego projektu „Dbamy o przyrodę” dzieci z pewnością poczuły współodpowiedzialność za przyrodę oraz ubogaciły swoją wiedzę dotyczącą ochrony środowiska.  Pamiętajmy, różnorodność metod to paliwo do procesów poznawczych. Poprzez wykonywane przez cały tydzień działania dzieci zachęcone zostały do segregowania śmieci, do dbania o swoje najbliższe środowisko. Dowiedziały się, dlaczego należy szanować wodę poprzez oglądanie ciekawych filmików edukacyjnych. Kształtowanie świadomości ekologicznej i postawy proekologicznej odbywało się poprzez prezentację pt. „Dzień Ziemi”, śpiewanie piosenek „Ochroń Ziemię” i „Świat w naszych rękach” oraz wykonanie pod czujnym okiem rodziców niezwykle twórczych Ekozabawek z materiałów recyklingowych. Zobaczcie sami, jakie świetne!

Justyna Golema

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

tel. 17 789 73 80 Szkoła

tel. 17 789 73 81 Dyrektor

tel. 17 789 73 82 Sekretariat

tel. 17 789 73 83 Pokój nauczycielski

tel. 17 789 73 85 Intendentka

tel. 17 789 73 86 Pedagog

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2020 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved