ZS w Budach Głogowskich

4

choinka  Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Widać to również w naszej szkole. Na górnym korytarzu, w rogu,  przyciąga wzrok pięknie ozdobiona choinka. Szczególną uwagę przykuwają własnoręcznie wykonane przez uczniów piękne ozdoby świąteczne: bombki, aniołki, choinki, bałwanki, mikołaje. Gałązki tegorocznej choinki przystrajają także śnieżnobiałe, papierowe gwiazdki, delikatne, lekkie, przypominające swym wyglądem  spadające z nieba, z   niezwykłą   gracją  i powabnością, płatki śniegu. Do ozdób użyto bibuły, kolorowy papier, orzechy, szyszki, pestki owoców, makaron, ziarna zbóż itp. Wspaniałe ozdoby były także wykonane na drutach czy szydełku.
     Przystrojona przez naszych uczniów choinka jest tak pomysłowo udekorowana, że nie ma osoby w szkole, która nie zatrzymałaby się na chwilę, żeby podziwiać jej wystrój.
Tak pięknie przystrojona choinka stworzyła nastrój świątecznej atmosfery, życzliwości i radości z przyjścia na świat Bożego Dzieciątka.

                                                                                                                                                                                                                                                        Barbara Węglarz

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

tel. 17 789 73 80 Szkoła

tel. 17 789 73 81 Dyrektor

tel. 17 789 73 82 Sekretariat

tel. 17 789 73 83 Pokój nauczycielski

tel. 17 789 73 85 Intendentka

tel. 17 789 73 86 Pedagog

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2020 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved