ZS w Budach Głogowskich

4

     17W ludowych zwyczajach okres poprzedzający Boże Narodzenie wiązał się z wykonywaniem ozdób choinkowych w domach, czym niejednokrotnie zajmowały się całe rodziny. Ozdoby wykonywane były z bibułki, słomy, kolorowego papieru, orzechów, szyszek, pestek, owoców oraz ziaren zbóż i świadczyły o ogromnej fantazji i pomysłowości twórców. Warto kontynuować tę piękną tradycję, pielęgnując dzieło naszych przodków, dlatego też w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową”.

Celem konkursu było:
- kultywowanie tradycji świątecznych,
- inspiracja do twórczych poszukiwań nowych form plastycznych,
- wymiana artystycznych doświadczeń dzięki konkursowej konfrontacji,
- prezentacja talentów plastycznych.
Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac wyróżniających się pomysłowością, oryginalnością, ciekawą techniką wykonania.
   Dziękujemy w sposób szczególny tym, którzy zdobyli się na trud zdobycia wiedzy o tradycyjnie wykonywanych ozdobach na choinkę. Życzymy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom, by powyższy konkurs stał się inspiracją i zachętą do własnoręcznego wykonywania ozdób choinkowych we własnych domach. Niektóre konkursowe prace zostały wyeksponowane na naszej szkolnej choince.

                                                                                                                      Barbara Węglarz

>>>Galeria<<<

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

BIP   zsbudy.biposwiata.pl

tel. 17 789 73 80 Szkoła

tel. 17 789 73 81 Dyrektor

tel. 17 789 73 82 Sekretariat

tel. 17 789 73 83 Pokój nauczycielski

tel. 17 789 73 85 Intendentka

tel. 17 789 73 86 Pedagog

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

Logo Urząd Statystyczny w Rzeszowie 

baner forum przeciw depresji

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2021 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved