IMG 20191216 143913       W świetlicy szkolnej zorganizowany został konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną, który miał na celu  pielęgnowanie i kultywowanie polskich tradycji bożonarodzeniowych oraz rozwijanie kreatywności, wyobraźni i inwencji twórczej naszych wychowanków. 

Uczniowie z klas I-III przygotowywali prace konkursowe w terminie od 2 do 6 grudnia w sali świetlicowej na specjalnie przygotowanych stanowiskach. Kartki wykonane poza szkołą nie były oceniane. Nasi uczniowie zastali więc nagrodzeni za samodzielną pracę i własną kreatywność. Dnia 9 grudnia wychowankowie świetlicy wybrali najpiękniejsze prace poprzez głosowanie. W ten sposób wyłoniono I, II, i III miejsce. Wyróżnienie przyznała Anna Bielenda-Lasota - organizator konkursu. 

Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem wychowanków świetlicy. Dzieci bardzo zaangażowały się w przygotowanie prac konkursowych. Stworzyły staranne, efektowne i pomysłowe kartki, spędzając kreatywnie i radośnie czas w świetlicy szkolnej. 

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

I miejsce - Natalia Szopińska, Martyna Dworak, kl. III

II miejsce - Amelia Madej, kl. I a

III - miejsce Wojciech Faff, kl. I b

wyróżnienie - Zuzanna Krasoń, kl. II

nagrodzeni w konkursie

                                                                                                               Anna Bielenda-Lasota