ZS w Budach Głogowskich

4

    kartki  Boże Narodzenie to radosny czas, w którym wszyscy składają sobie życzenia świąteczne. Jednak nie wszystkim bliskim czy rodzinie możemy złożyć życzenia osobiście. Żyjemy w dobie nowoczesnych nowinek elektronicznych, które zdawałoby się, zmienią na dobre formę składania życzeń. Ale okazuje się, że ludzie wracają do sprawdzonych i eleganckich form składania życzeń. Nawet najfajniejszy sms, mms czy e-kartka nie zastąpią tradycyjnej, papierowej kartki świątecznej. Najdroższe i najbardziej atrakcyjne kartki to te robione ręcznie, dlatego warto włożyć trochę pracy, aby sprawić radość sobie lub swoim bliskim.     

     19 i 20 listopada rodzice, nauczyciele i absolwenci Zespołu Szkół w Budach Głogowskich, przeprowadzili warsztaty kreatywnego tworzenia kartek bożonarodzeniowych. Podczas warsztatów uczestnicy sami decydowali, jak będą wyglądać ich kartki i z czego będą się składać. Pokazali, że trud włożony w samodzielne wykonanie kartki jest dodatkowym walorem dla obdarowanego i daje dużo satysfakcji wykonawcy. Uczniowie mogli zapoznać się z wieloma technikami plastycznymi oraz zainspirować do dalszej pracy w domu.
W dwudniowych międzypokoleniowych warsztatach uczestniczyło w sumie około 40 uczniów, powstało kilkadziesiąt pięknych kolorowych kartek świątecznych.         

    Warsztaty okazały się wspaniałym pomysłem na trening cierpliwości, a efektem naszej pracy były prawdziwie unikatowe dzieła sztuki. Własnoręcznie wykonane kartki świąteczne na pewno sprawia dużą przyjemność ich adresatom oraz podniosą rangę życzeń.                                                           

Barbara Węglarz

>>>Galeria<<<

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

tel. 17 789 73 80 Szkoła

tel. 17 789 73 81 Dyrektor

tel. 17 789 73 82 Sekretariat

tel. 17 789 73 83 Pokój nauczycielski

tel. 17 789 73 85 Intendentka

tel. 17 789 73 86 Pedagog

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2020 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved