ZS w Budach Głogowskich

4

Sukcesy naszych uczniów w XIX Ogólnopolskim Konkursie

„Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie”

 

28 maja br. nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Głogowie Małopolskim obchodzili Dzień Patrona Szkoły – Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Podczas Dnia Patrona odbyło się również uroczyste wręczenie nagród laureatom XIX Ogólnopolskiego Konkursu „Z Prymasem Tysiąclecia w Trzecie Tysiąclecie”. Prace zarówno plastyczne, jak i literackie stały na bardzo wysokim poziomie, co podkreśliło jury oceniające prace.

Z prac laureatów biorących udział w konkursie stworzono barwną galerię, którą można było podziwiać w czasie uroczystości. W kategorii ,,praca plastyczna” klasy I - III SP Eliza Rusin uczennica klasy pierwszej zajęła II miejsce,  w kategorii ,,praca plastyczna” klasy IV - VIII SP Filip Krół uczeń klasy V a zdobył III miejsce i w tej samej kategorii wyróżniona została Zuzanna Król uczennica klasy VII . Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.                                                                                                                                                               

 

  Barbara Węglarz

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 789 73 80

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Oferta firm ubezpieczeniowych na rok szkolny 2019/2020

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2019 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved