ZS w Budach Głogowskich

4

Kolejny sukces naszego ucznia Mateusza Bajka

      dsc6407.jpg25 maja 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Biblioteki w Majdanie Królewskim odbył się VIII Podkarpacki Festiwal Piosenki Ewangelizacyjnej im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego SJ pod hasłem "Serce bez granic". Celem festiwalu była: promocja wiedzy o Kardynale Adamie Kozłowieckim SJ, „Misjonarzu Afryki”, w Polsce i na świecie, popularyzacja dzieł misyjnych, szczególnie wśród ludzi młodych, integracja i współzawodnictwo różnych środowisk i organizacji, ewangelizacja poprzez śpiew i wspólną zabawę, rozwój amatorskiego ruchu twórców i odtwórców piosenki o tematyce religijnej, ukazanie dorobku artystycznego amatorskich solistów i zespołów, propagowanie kulturalnych form spędzania wolnego czasu.

W tym niezwykłym wydarzeniu wzięło udział kilkadziesięcioro młodych wykonawców z terenu Podkarpacia i spoza jego granic.

W kategorii kl. V - VIII solista Mateusz Bajek z naszej szkoły zajął III miejsce. Gratulujemy Mateuszowi udziału w konkursie piosenki ewangelizacyjnej i zajęcia III miejsca w kategorii soliści. Brawo!!!

Barbara Węglarz

        

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 789 73 80

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Oferta firm ubezpieczeniowych na rok szkolny 2019/2020

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2019 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved