ZS w Budach Głogowskich

4

matma.pngSUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH MATEMATYCZNYCH

W II semestrze uczniowie naszej szkoły brali udział w różnych konkursach matematycznych i odnosili w nich sukcesy.

W lutym rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Matematyczno – Plastyczny „Matematyczne Przeboje!”, który zorganizowało Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Doskonaleni Nauczycieli w Opolu. Konkurs miał na celu popularyzację matematyki, rozbudzanie twórczej inwencji uczniów oraz kształtowanie samodzielnego i kreatywnego myślenia. 
II miejsce w konkursie zdobyła Zuzanna Król - uczennica klasy VII.

W kwietniu ogłoszone zostały wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus” z matematyki. Tytuł laureata i nagrodę książkową zdobyli uczniowie z klasy VIII: Filip Kowalski, który w rankingu krajowym konkursu zajął 3 miejsce oraz Izabela Ziemba, która w skali kraju zajęła miejsce 5.

W maju w Głogowie Młp. odbyła się uroczysta gala podsumowująca Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Ekonomiczny „Świat pieniądza”. Celem konkursu była   popularyzacja praktycznego zastosowania wiedzy i umiejętności z matematyki oraz ekonomii 
i przedsiębiorczości.
W tym konkursie II miejsce zdobyła Emilia Pastuła z kl. VI, były również 3 wyróżnienia: Gabriela Bielenda z kl. VI, Miłosz Sarna i Michał Świątek z kl. VII.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

>>Galeria zdjęć<<

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

tel. 17 789 73 80 Szkoła

tel. 17 789 73 81 Dyrektor

tel. 17 789 73 82 Sekretariat

tel. 17 789 73 83 Pokój nauczycielski

tel. 17 789 73 85 Intendentka

tel. 17 789 73 86 Pedagog

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2020 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved