ZS w Budach Głogowskich

4

matma.pngSUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH MATEMATYCZNYCH

W II semestrze uczniowie naszej szkoły brali udział w różnych konkursach matematycznych i odnosili w nich sukcesy.

W lutym rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Matematyczno – Plastyczny „Matematyczne Przeboje!”, który zorganizowało Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Doskonaleni Nauczycieli w Opolu. Konkurs miał na celu popularyzację matematyki, rozbudzanie twórczej inwencji uczniów oraz kształtowanie samodzielnego i kreatywnego myślenia. 
II miejsce w konkursie zdobyła Zuzanna Król - uczennica klasy VII.

W kwietniu ogłoszone zostały wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus” z matematyki. Tytuł laureata i nagrodę książkową zdobyli uczniowie z klasy VIII: Filip Kowalski, który w rankingu krajowym konkursu zajął 3 miejsce oraz Izabela Ziemba, która w skali kraju zajęła miejsce 5.

W maju w Głogowie Młp. odbyła się uroczysta gala podsumowująca Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Ekonomiczny „Świat pieniądza”. Celem konkursu była   popularyzacja praktycznego zastosowania wiedzy i umiejętności z matematyki oraz ekonomii 
i przedsiębiorczości.
W tym konkursie II miejsce zdobyła Emilia Pastuła z kl. VI, były również 3 wyróżnienia: Gabriela Bielenda z kl. VI, Miłosz Sarna i Michał Świątek z kl. VII.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

>>Galeria zdjęć<<

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 789 73 80

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Oferta firm ubezpieczeniowych na rok szkolny 2019/2020

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2019 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved