ZS w Budach Głogowskich

4

0002.jpgW roku szkolnym 2019/2020 oferta Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim zostanie poszerzona o szkołę zawodową - technikum kształcące w zawodzie technik logistyk. Utworzenie nowej placówki było możliwe dzięki nawiązaniu współpracy Gminy Głogów Małopolski z firmą Reslogistic Sp. z o.o. S.K. - silną podkarpacką lokalną marką, działająca w sektorze logistyki magazynowej. Nowa placówka, dzięki wsparciu funduszy unijnych otrzymanych ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w ramach działania 9.4.

Poprawa jakości kształcenia zawodowego, zostanie wyposażona w profesjonalną pracownie logistyki, gospodarki materiałowej oraz komunikacji w języku obcym. Przyszli uczniowie będą mieli możliwość odbywania płatnych staży w zakładzie pracy, tak aby były one „prawdziwą" praktyką – czyli zapoznały uczniów z realiami pracy w branży i z konkretnymi czynnościami zawodowymi. Dodatkowo uczniowie technikum zostaną objęci bezpłatnymi specjalistycznymi szkoleniami oraz warsztatami z zakresu:

1) Szkolenie pn. Praktyczne metody optymalizacji zapasów z zastosowaniem MS Excel

2) Szkolenie pn. Realizacja szkolenia pn. Wykorzystanie Excel w zarządzaniu zapasami

3) Szkolenie pn. Prognozowanie w logistyce

4) Szkolenie pn. Informatyka w magazynowaniu

5) Szkolenie pn. Zarządzanie kosztami logistyki

6) Szkolenie pn. Spedycja i transport w transakcjach krajowych i międzynarodowych

7) Warsztaty pn. Sztuka autoprezentacji i prowadzenia spotkań

8) Warsztaty pn. Kompetencje menedżerskie w logistyce

9) Warsztaty pn. Budowanie marki w branży logistycznej

Ponadto podopieczni nowego technikum będą mieli możliwość uczestnictwa w międzynarodowych targach logistyki, magazynowania i transportu odbywających się w Poznaniu i Sosnowcu. Na najlepszych absolwentów – zgodnie z deklaracjami właścicieli Reslogistic – czekają miejsca pracy

plakatSLOglogow-skompresowany-1.jpg

 

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 789 73 80

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Oferta firm ubezpieczeniowych na rok szkolny 2019/2020

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2019 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved