ZS w Budach Głogowskich

4

1.jpgTuż przed Świętami Wielkanocnymi w Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Budach Głogowskich odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu rodzinnego na „Najpiękniejszy Wielkanocny Stroik”. 

Głównym celem konkursu było popularyzowanie i kultywowanie tradycji, zwyczajów wielkanocnych oraz stworzenie okazji do międzypokoleniowej działalności artystycznej i zaprezentowania własnych pomysłów, technik oraz form zdobienia. Stroik wielkanocny należało wykonać z rodziną w domu. Technika wykonania była dowolna, natomiast forma przestrzenna. 

Na konkurs wpłynęło wiele prac. Komisja konkursowa dokonując oceny stroików brała pod uwagę pomysłowość i inwencję twórczą uczestników konkursu, dobór odpowiednich materiałów i elementów zdobniczych, wielkość i bogactwo użytych materiałów, własnoręczność wykonania elementów i estetykę wykonania pracy. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością, fantazją oraz zdolnościami plastycznymi. Jury przyznało wiele równorzędnych pierwszych miejsc oraz wyróżnień.   

Każdego roku organizujemy konkurs „Na najpiękniejszy stolik wielkanocny”. Wszystkie dekoracje wielkanocne, w tym stroiki, tworzą specyficzny klimat, moglibyśmy powiedzieć – aurę świąt Wielkiej Nocy. Stroiki wielkanocne należą do najpopularniejszych ozdób pełnego nadziei okresu Świąt Wielkanocnych, nadając im rodzinny charakter oraz podkreślając ich rangę.      

https://photos.app.goo.gl/NsjrCciB16R46Jka8   

                                                                                                  Barbara Węglarz

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

tel. 17 789 73 80 Szkoła

tel. 17 789 73 81 Dyrektor

tel. 17 789 73 82 Sekretariat

tel. 17 789 73 83 Pokój nauczycielski

tel. 17 789 73 85 Intendentka

tel. 17 789 73 86 Pedagog

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2020 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved