ZS w Budach Głogowskich

4

Rozzs budy.jpgstrzygnięcie XIX WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
Na Szkle Malowane 2019
„W świecie podwodnych przygód” 

W dniu 29 marca 2019 roku o godzinie 11.00 odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla zwycięzców wojewódzkiego konkursu plastycznego, organizowanym przez Miejsko Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim. Tematem konkursu był podwodny świat a prace zostały wykonane w technice nawiązującej do witrażu. 

W pierwszej części spotkania dyrektor MGDK pan Dariusz Lewandowski - Socha wręczył nagrody laureatom konkursu i złożył gratulacje nauczycielom i opiekunom, którzy pomagali dzieciom w przygotowaniach. Po części oficjalnej mieliśmy okazję, po raz ostatni, obejrzeć wystawę prac konkursowych zaaranżowaną przez panią Monikę Twardowską. Ostatnim punktem programu była słodka niespodzianka.

Laureaci konkursu:

I miejsce –      Kaja Twardowska - kl. 6 SP

                        Paulina Tondera – kl. 6 SP

III miejsce –   Dawid Grzywacz – kl. 7 SP

                        Wiktoria Tondera – kl. 8 SP

Wyróżnienia: Pola Mezzadri – kl. 6 SP

                        Emilia Pastuła – kl. 6 SP

                        Zuzanna Król – kl. 7 SP

 

Uczniowie przygotowali prace pod opieką nauczycielek: pani Elżbiety Kwolek, Anny Bielendy-Lasoty oraz Izabeli Pustelak-Madej. 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim nagrodzonym. Konkurs wymagał od uczestników wielkiego zaangażowania. Młodzi artyści przekonali się, jak miłym doświadczeniem jest oglądnie swoich prac na wystawie. 

Życzymy więcej takich chwil i zachęcamy do dalszego działania!

https://photos.app.goo.gl/iV4KnfmLr1oc1iT89

Izabela Pustelak-Madej

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 789 73 80

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Oferta firm ubezpieczeniowych na rok szkolny 2019/2020

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2019 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved