ZS w Budach Głogowskich

4

DIMG_0556.jpgnia 2 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom  Powiatowego Konkursu „Podróże po Podkarpaciu". Temat jego pierwszej edycji, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły, brzmiał „Wycieczka po Rzeszowie”. Honorowy patronat nad konkursem objęli Marszałek Województwa Podkarpackiego i Prezydent Miasta Rzeszowa. Konkurs został wpisany na listę kuratoryjną.

Izabela Ziemba -uczennica 8 klasy Zespołu Szkół w Budach Głogowskich zdobyła 
w konkursie II miejsce w kategorii album.

Do zmagań konkursowych przystąpiło jeszcze dwoje uczniów z 8 klasy, a mianowicie Kamila Kogut, która przygotowała ciekawą pracę w kategorii prezentacja oraz Filip Kowalski, który nakręcił autorski film o Rzeszowie.  

Izabela Ziemba uzyskała również wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Ślady Niepodległości”, zorganizowanym przez Archiwum Państwowe w Rzeszowie.

http://www.rzeszow.ap.gov.pl/aktualnosci/slady-niepodleglosci-wyniki-konkursu,art104/

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Katarzyna Dziedzic

Anna Bielenda-Lasota

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 789 73 80

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Oferta firm ubezpieczeniowych na rok szkolny 2019/2020

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2019 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved