Konkurs na najpiękniejsze ozdoby wielkanocne
Konkurs na najpiękniejsze ozdoby wielkanocne
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 28 marca 2013 19:24

wielkanoc mini

Biblioteka Zespołu Szkół w Budach Głogowskich po raz kolejny zaprosiła wszystkich uczniów do udziału w dwóch konkursach wielkanocnych: konkurs na „Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną” oraz konkurs pod hasłem „Pisanki, palmy, stroiki i ozdoby wielkanocne”. Podobnie jak w poprzednich edycjach konkursu uczniowie wraz z rodzicami z zapałem zaangażowali się do wykonania pięknych prac symbolizujących Wielkanoc.Celem konkursu było:

1. Rozwijanie wyobraźni plastycznej.
2. Kształcenie poczucia piękna i estetyki.
3. Kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi
4. Pobudzanie aktywności twórczej wśród uczniów.

Każda praca zasługuje na uznanie, bo każda z nich była wyjątkowa i warta uwagi. Nietuzinkowe i misternie wykonane ozdoby świadczą o wyobraźni i pomysłowości twórców. Cieszy nas, że konkurs jest tak popularny wśród uczniów i ich rodziców. Świadczy o tym imponująca ilość zgłoszonych prac. Biorąc udział w konkursie młode pokolenie wyraża chęć kultywowania polskich tradycji świątecznych oraz rozwija zdolności manualne i wrażliwość estetyczną. Mamy nadzieję, że taka działalność wejdzie na stałe do tradycji szkolnej.

 

 
Joomla 1.5 free design by Lonex.

Ostatnio dodane zdjęcia

phoca_thumb_l_p1050376.jpg

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj105
mod_vvisit_counterWczoraj1413
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7338
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu12645
mod_vvisit_counterW tym miesiącu32887
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu10943
mod_vvisit_counterOd początku356867

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

_

img2

_

logo szkola bez przemocy