ZS w Budach Głogowskich

4

P1010355 - kopia.JPGW bieżącym roku szkolnym 2018 /19 uczniowie klasy I uczęszczają systematycznie na Zajęcia Ogólnorozwojowe rozwijające ich zdolności i zainteresowania. Podczas tych zajęć przygotowały między innymi układ taneczny polskiego tańca „ Krakowiak” i  przedstawienie teatralne pt. „ Zamieszanie w krainie bajek”. Uczniowie  szybko nauczyli się ról, skompletowali stroje, przynieśli potrzebne rekwizyty. Po wielu próbach , spotkaniach,  pokonaniu problemów ze zdrowiem udało się pokazać przedstawienie kolegom z klas 0 oraz klasy II i III. Spektakl został bardzo dobrze przyjęty, a „ mali aktorzy” byli nagrodzeni gromkimi brawami.

      W trakcie zajęć kółka pierwszaki przygotowały także program z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nauczyły się dwóch układów tanecznych: „ Familijny blues” i „ Trojak” oraz przygotowały program słowno- muzyczny. Dnia 21.01.2019r naszą szkołę odwiedziło duże grono Babć i Dziadków. Wszystkim zaproszonym na spotkanie gościom wystawiony program bardzo się podobał. Dzieci wręczyły dziadkom wykonane przez siebie upominki. Na zakończenie wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie. Rodzice przygotowali dla gości słodki poczęstunek. W miłej atmosferze wypito herbatkę i dziadkowie z wnukami wrócili do domu.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/TZFjRti4ToHj9K9h7

Teresa Kogut

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 789 73 80

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Oferta firm ubezpieczeniowych na rok szkolny 2019/2020

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2019 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved