foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która wspiera wszechstronny rozwój ucznia, rozbudza i rozwija jego wrażliwość estetyczną i moralną oraz indywidualne zdolności twórcze, umacniania wiarę we własne siły i zdolność osiągania wartościowych i trudnych celów, rozwija umiejętności społeczne przez zdobywanie prawidłowych doświadczeń we współżyciu i współdziałaniu w grupie rówieśniczej.

ZS w Budach Głogowskich

D11951-11.jpgnia 14 grudnia 2018r. Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs „Świąteczny wystrój sal”, w którym wzięła udział cała szkoła. Wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział w dekorowaniu swoich klas. Naszymi specjalistami od oceniania świątecznego wystroju była pani Elżbieta Kwolek oraz pani Izabela Pustelak-Madej. Jury zwracało uwagę na ozdoby wykonane własnoręcznie. Ostatecznie, na szkolnym apelu został rozstrzygnięty konkurs, która klasa ozdobiła najlepiej swoją salę. Zwycięscy zostali obradowani torbą pełną czekoladowych słodkości.

12.jpg

Julia Krasoń                      

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 789 73 80

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

akordyka logo

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

2019 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved