ZS w Budach Głogowskich

4

IMG_5266.jpg

W dniu 30.05.2018 r. nasza szkoła miała zaszczyt gościć Pana Szymona Wydrę z zespołem Carpe Diem. To niezwykłe spotkanie zostało zorganizowane przez pedagoga szkolnego oraz Samorząd Uczniowski w ramach cyklu corocznych spotkań pt. „Od pasji do sukcesu”. Spotkanie rozpoczęło się od oficjalnego powitania gości przez Panią Dyrektor oraz przedstawicieli uczniów. Panowie z zespołu również bardzo serdecznie przywitali wszystkich zgromadzonych i podziękowali za możliwość spotkania, przez co od pierwszych chwil dali się poznać jako bardzo sympatyczni i życzliwi ludzie z wielkim poczuciem humoru.

Następnie uczniowie wyświetlili krótką prezentację multimedialną zawierającą informacje dotyczące drogi zawodowej Szymona Wydry oraz całego zespołu w celu przybliżenia wszystkim uczniom sylwetki zaproszonych gości.

Główną częścią wizyty była rozmowa z uczniami i odpowiadanie na przygotowane przez nich pytania. Dotyczyły one przede wszystkim drogi do sukcesu, radzenia sobie z porażkami, rozwijania pasji i zainteresowań, osobistych poglądów na życie i muzykę. Panowie udzielali wyczerpujących odpowiedzi, nawiązywali życzliwy kontakt z uczniami, żartowali, przekazywali rady na podstawie własnych doświadczeń, a przede wszystkim starali się zachęcić uczniów do rozwijania własnych pasji i walki o swoje marzenia.

Kolejną częścią spotkania było rozdawanie autografów oraz wykonywanie wspólnych zdjęć. Panowie przekazali uczniom wydrukowane zdjęcia zespołu z jego logiem, na których z chęcią składali swoje podpisy. Dzięki temu każdy miał szansę wynieść z tej wizyty miłą pamiątkę. W tym czasie zostały również wyświetlone teledyski z utworami Szymona Wydry & Carpe Diem, które umilały czas oczekiwania na otrzymanie autografu.

Na koniec nasi uczniowie podziękowali Panom za przybycie do naszej szkoły oraz chęć podzielenia się swoimi doświadczeniami na drodze do sukcesu. Wręczyli gościom kwiaty i naszą własną „Platynową płytę”, która stanowiła dowód uznania za osiągnięcia artystyczne oraz wdzięczności za udział w tym niezwykłym spotkaniu. Panowie nie kryli swojego wzruszenia, które udzieliło się wszystkim obecnym.

Atmosfera całego spotkania była wyjątkowo życzliwa i pozytywna. Uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście okazali sobie nawzajem wielką serdeczność, a pozytywna energia, którą można było wynieść z tego wydarzenia stanowiła wspaniały początek dla majowego odpoczynku oraz późniejszego powrotu do szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/8Q7q8ZKj0dTnFMBE2

Justyna Samolewicz-Dyka

Kontakt

Budy Głogowskie 846

36-060 Głogów Małopolski

tel. 17 789 73 80

mail: zs_budy@glogow-mlp.pl

Oferta firm ubezpieczeniowych na rok szkolny 2019/2020

Wpłaty za obiady

Od 1 września 2016 roku wpłat za obiady należy dokonywać wyłącznie w formie przelewu bankowego.

Numer konta:

Bank Spółdzielczy Głogów Młp. - Zespół Szkół w Budach Głogowskich

43 9159 0000 2001 0001 4759 0007

Wpłat należy dokonywać do 10-go każdego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata. Informacja o wysokości wpłat za dany miesiąc znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Polecane strony

REFORMA EDUKACJI


dobra szkola logo

 

ko logo

 

men logo

 

baner zg

 

autorytety2 0 606x576

 

bezpszkola

 

akordyka logo

2019 Copyright Zespół Szkół w Budach Głogowskich Rights Reserved